Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

05гру'25

п'ятниця

logo
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
    • Регулярна інформація
    • Особлива інформація
    • Інша інформація
    • Інформація для акціонерів до 01.01.2024р.
    • Офіційно
  1. Головна
  2. Новини
  3. Маріуполь
  4. Два крила сучасного пірсу в Маріуполі з'єднає розвідний перехідний міст (ФОТО)
  • Маріуполь
    5960
  • Донбас
    1031
  • Україна
    864
  • Світ
    97

Два крила сучасного пірсу в Маріуполі з'єднає розвідний перехідний міст (ФОТО)

Олександр Панков
08лип'21 14:12

Реконструкція другої частини міського пірса, який став туристичним магнітом для маріупольців і гостей міста, триває.

З тим, як вона йде, сьогодні під час об'їзду познайомився міський голова Вадим Бойченко, пройшовши по лівій і правій частині. Його заступник Олександр Кочурін розповів, що обидві сторони пірсу в єдине ціле з'єднає розвідний міст.

«Є два ключових завдання, - сказав мер. Перше - забезпечити безпеку для відпочивальників при переході з лівої на праву частину. Друге завдання - зробити міст підіймальним, щоб ми не закривали яхтам доступ в бухту».

За його словами, для виконання цих завдань вже є кілька рішень. Опрацьовуються технічні та фінансові питання. Проєкт повинен бути готовий в наступному році.

Що стосується реконструкції правої частини пірсу, то, як розповів Олександр Кочурін, на пірс укладається покриття з терасових дощок. Також встановлять огорожу з поручнів, але тільки з одного боку - правого. А з лівого залишиться місце для швартування яхт.

Створюється зона для відпочинку на початку пірсу, де встановлять вуличні меблі, альтанки, створять зелені зони. Все це буде реалізовано в цьому році.

Також він розповів про те, що в планах реконструкція адміністративної будівлі. В цьому році готується проєкт на благоустрій прилеглої площі, повний демонтаж адмінбудівлі та зведення на її місці іншої, де буде обслуговуватися і яхт-клуб. Причому є намір застосовувати сучасні модульні конструкції.

У зв'язку з тим, що потік людей на оновлений пірс дуже великий, місто купує санвузол, який встановлять протягом півтора місяця.

Вадим Бойченко подякував підряднику «Метінвест-Промсервіс» за швидку і якісну роботу і поставив завдання: «Завершімо роботи до 24 серпня - 30-річчя Незалежності України».

Як зазначив виконуючий обов'язки генерального директора ТОВ «Метінвест-Промсервіс» Андрій Жук, Група Метінвест продовжує реконструкцію правої сторони міського пірса. Меткомбінат імені Ілліча забезпечує постачання необхідних будматеріалів, а фахівці «Метінвест-Промсервісу» проводять відновлення підстави пірсу. Інвестиції компанії в цей проєкт - понад 13 млн грн.

"Для відновлення підстави пірсу металурги виготовили та вже доставили 46,5 тонни гарячо- і холоднокатаних листів, попереднє різання яких в розмір проведене в цеху підготовки ремонтів «Метінвест-Промсервіс».
Крім того, меткомбінат імені Ілліча передає все необхідне для виконання робіт - арматуру та електроди, бетон і лакофарбові матеріали, розчинники, поліетиленову плівку, цемент, кварцовий пісок, гернітовий шнур.
На пірсі щодня без перерв на вихідні та свята працюють бригади фахівців цеху ремонту будівель і споруд «Метінвест-Промсервіс». Вони продовжують збірку армувальної сітки та заставних елементів обрамлення. Зараз на завершальній стадії - заливка бетоном підстави пірсу. Дані роботи виконані на 75%, залито близько 350 кубометрів бетону.
Також триває обшивка гарячекатаними листами завтовшки 10 мм (бронею) підстави пірсу з боків. На сьогодні ця робота виконана на 60%. Паралельно на лівій частині пірсу бригади оновлюють зовнішній вигляд обрамлення: ведуть піскоструминну обробку і фарбування броні корабельної.
Роботи йдуть чітко за графіком. Незабаром планується перейти до чергового етапу робіт - нанесення покриття на підготовлену основ", - розповів Андрій Жук.

Раніше PR.UA розповідав про те, як буде виглядати друга частина пірсу.

Два крила сучасного пірсу в Маріуполі з'єднає розвідний перехідний міст (ФОТО)

Світлини Альбіни Баркової

  1. МОРЕ
  2. РЕКОНСТРУКЦІЯ
  3. ВАДИМ БОЙЧЕНКО
  4. МАРІУПОЛЬ
  5. АЗОВСЬКЕ МОРЕ
  6. МЕТІНВЕСТ
  7. МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  8. ІНВЕСТИЦІЇ

Читайте також:

  • У Маріуполі фонд Вадима Новинського допомагає талановитій молоді
  • У Маріуполі оновлений аеропорт зможе приймати міжнародні рейси
  • Як в Маріуполі з вигодою укласти договір з новим постачальником газу (ФОТО+ВІДЕО)
  • У центрі Маріуполя відкривають вільний простір для артистів
Останні новини
    14липня2022
  • 09:56
    Заява Ріната Ахметова щодо активів Медіа Група Україна
  • 25березня2022
  • 19:26
    Голоси Маріуполя: створено канал важливих оголошень
  • 18:32
    SAVE MARIUPOL: у Нью-Йорку пройшов флешмоб на підтримку Маріуполя (ВІДЕО)
  • 17:34
    У Маріуполі полк "Азов" знищує ворожу техніку та окупантів
  • 17:00
    Метінвест шукає водіїв з транспортом та без
  • 16:25
    На Лівобережжі Маріуполя обстріляно Михайлівський собор (ФОТОФАКТ)
  • 15:50
    У боях за Маріуполь загинув боєць збірної України з ММА
  • 14:57
    Представники Групи Метінвест допомогли розмістити у Запоріжжі понад 3000 маріупольців
  • 14:14
    Сім'я з Маріуполя потрапила у смертельну ДТП
  • 13:20
    З Маріуполя під обстрілами вивезли коней (ФОТО)
  • 11:37
    Внаслідок бомбардування драматичного театру в Маріуполі загинуло близько 300 людей
  • 11:28
    Російські окупанти блокують гуманітарну операцію з порятунку мешканців Маріуполя
Сторінки
  • Головна
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Архів Приазовський робочий
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
Powered By Blade.MSP ® from BrainTEC ™