Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

05гру'25

п'ятниця

logo
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
    • Регулярна інформація
    • Особлива інформація
    • Інша інформація
    • Інформація для акціонерів до 01.01.2024р.
    • Офіційно
  1. Головна
  2. Новини
  3. Маріуполь
  4. У Маріуполі та Україні не пустять в поїзд без COVID-сертифікатів
  • Маріуполь
    5960
  • Донбас
    1031
  • Україна
    864
  • Світ
    97

У Маріуполі та Україні не пустять в поїзд без COVID-сертифікатів

Олександр Панков
13жов'21 14:31

З 21 жовтня маріупольці здійснювати поїздки залізничним транспортом зможуть при наявності документа про щеплення проти коронавірусу.

Так, 11 жовтня Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень в регіонах зі значним поширенням COVID-19, передає pr.ua, посилаючись на інформацію «Укрзалізниці».

Згідно з новими правилами перевезень в карантинний період, з 21 жовтня залізничні перевезення далекого сполучення на «жовтому» і «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них:

  1. Документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  2. Або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  3. Або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, що діє 72 години (за станом на час посадки в поїзд);
  4. Для пасажирів у віці до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не потрібно.

Перевіряти наявність зазначених документів разом з квитком і ідентифікаційним документом на вході в вагон будуть провідники. У разі відсутності вищевказаних документів провідник або стюард має право не допустити пасажира до поїздки.

Повернення коштів за придбані квитки в разі відмови від поїздки здійснюється відповідно до правил перевезень пасажирів.

Оскільки перевірка більшої кількості документів прогнозовано може викликати черги при посадці, «Укрзалізниця» просить пасажирів з розумінням поставитися до ситуації та прибувати на вокзал заздалегідь, зберігати спокій і дистанцію на пероні.

Крім того, «Укрзалізниця» організує вибіркові перевірки дотримання карантинних вимог по ходу слідування поїздів та звертається до пасажирів з проханням негайно повідомляти службу підтримки про будь-які випадки порушення оновлених правил проїзду.

Раніше pr.ua розповідав про те, що в Маріуполі розглядається питання про заборону перевезення пасажирів в громадському транспорті без документа про щеплення проти COVID-19.

У Маріуполі та Україні не пустять в поїзд без COVID-сертифікатів

Світлина з відкритих джерел

  1. КОРОНАВІРУС
  2. COVID-19
  3. ДОНБАС
  4. МАРІУПОЛЬ
  5. УКРАЇНА
  6. ТРАНСПОРТ
  7. ВАКЦИНАЦІЯ

Читайте також:

  • В Україні стрімко зростає рівень госпіталізації хворих на COVID-19
  • Як маріупольцям отримати ліки безоплатно? (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)
  • У Маріуполі за добу прищепилася рекордна кількість людей
  • В Україні оновили епідзони: в якій опинилася Донецька область?
Останні новини
    14липня2022
  • 09:56
    Заява Ріната Ахметова щодо активів Медіа Група Україна
  • 25березня2022
  • 19:26
    Голоси Маріуполя: створено канал важливих оголошень
  • 18:32
    SAVE MARIUPOL: у Нью-Йорку пройшов флешмоб на підтримку Маріуполя (ВІДЕО)
  • 17:34
    У Маріуполі полк "Азов" знищує ворожу техніку та окупантів
  • 17:00
    Метінвест шукає водіїв з транспортом та без
  • 16:25
    На Лівобережжі Маріуполя обстріляно Михайлівський собор (ФОТОФАКТ)
  • 15:50
    У боях за Маріуполь загинув боєць збірної України з ММА
  • 14:57
    Представники Групи Метінвест допомогли розмістити у Запоріжжі понад 3000 маріупольців
  • 14:14
    Сім'я з Маріуполя потрапила у смертельну ДТП
  • 13:20
    З Маріуполя під обстрілами вивезли коней (ФОТО)
  • 11:37
    Внаслідок бомбардування драматичного театру в Маріуполі загинуло близько 300 людей
  • 11:28
    Російські окупанти блокують гуманітарну операцію з порятунку мешканців Маріуполя
Сторінки
  • Головна
  • Новини
  • Газета
  • Спецпроекти
  • Архів Приазовський робочий
  • Фоторепортажі
  • Інформацiя для акцiонерiв та стейкхолдерiв
Powered By Blade.MSP ® from BrainTEC ™