Музичні теми з «Піратів Карибського моря» і «Відьмака», «Ігри престолів» і «Володаря Перснів» лише небагато з того, що можна було почути того вечора, передає PR.UA.
Lords of sound - український симфонічний оркестр, який був заснований у Києві в 2014 році продюсером Андрієм Новаторовським у партнерстві з диригентом Віталієм Саражинським. Його головна відмінність від інших інструментальних колективів в тому, що оркестр вирішив відійти від класичної музики і створити шоу, яке вміщало б в себе не просто саундтреки до відомих фільмів, серіалів і комп'ютерних ігор, а також візуальні ефекти і світло. Так ідея втілилася в життя.
Зараз колектив оркестру відомий не тільки на території України, але також гастролює країнами Європи і найближчого зарубіжжя. Lords of sounds беруть участь у багатьох фестивалях, святах і спільних проєктах з топовими українськими артистами. Завдяки наполегливій роботі, любові та відданості слухачів, підкорює різні майданчики нашої країни, зокрема оперні театри та Національний палац «Україна».
Донецький обласний драматичний театр бачив на своєму віку безліч аншлагів, але сьогодні всі квитки розкуплені навіть незважаючи на карантинні обмеження. У залі панує передчуття - через хвилину починається концерт симфонічного оркестру Lords of sound. Завіса повільно відкривається і під оплески публіки на сцені з'являються музиканти. Коротке привітання, пару помахів паличкою і диригент Шахрох Фатхізаде приступає до справи. Під його чуйним керівництвом перед глядачами оживає світ Гаррі Поттера - світ, в якому літаючі мітли і Пожирачі смерті зовсім не казки. І так з кожним новим твором. Музика у виконанні оркестру гармонійно сплітається з відео і світловим супроводом, створюючи воістину видовище, що зачаровує. Ось на екрані миготять пейзажі Середзем'я, а на сцену вже виходить дивовижний ельф. Точніше це соліст оркестру Ярослав Радіоненко. Його дивовижний образ і голос приковують увагу всіх гостей театру і не відпускають його до самого кінця пісні. Після кожного саундтрека зал розряджається оваціями, купаючи музикантів у своїй любові і вдячності. Особливо тепло вони приймають диригента оркестру, адже перед його талантом важко встояти - східна харизма і професійні навички нікого не залишать байдужим.
Фінальна частина концерту, в якій він диригував залом, остаточно підкорила серця гостей театру. Під їх гучні оплески оркестр прощається з залом, обіцяючи маріупольцям обов'язково повернутися до них.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)