Остання газета "Приазовський робочий" від 23 лютого 2022

03кві'25

четвер

Одягають усіх металургів Маріуполя

Людмила Єрмішина
11чер'21 09:34

Напередодні Дня працівників легкої промисловості колектив швейної фабрики привітав народний депутат України Сергій Магера

Щорічно в кожну другу неділю червня в Україні відзначається День працівників легкої промисловості. У Маріуполі ця галузь також представлена, а зароджуватися почала сто років тому - віковий ювілей цьогоріч відзначила маріупольська швейна фабрика «Фея». Її колектив приїхав привітати з професійним святом народний депутат України Сергій Магера.

Висока якість продукції

У розпал робочої зміни в цеху фабрики не змовкає шум півсотні швейних машин: працівниці закінчують останнє перед двотижневою відпусткою замовлення. Біля кожного робочого місця - стопки заготовок, які в кінці виробничого циклу стануть куртками-спецівками і брюками для металургів.

«Наша фабрика заснована в 1921 році, починалася з маленького швейного підприємства, а сьогодні у нас працюють 300 людей, - розповіла генеральна директорка «Феї» Інна Нефедова. - З 2012 року підприємство увійшло в «Метінвест холдинг». 95% співробітників металургійних підприємств носять наш спецодяг, а також працівники деяких підрядних організацій, що працюють на меткомбінатах, і комунальних підприємств. За високу якість нашої продукції ми відповідаємо, це наше головне кредо і досягнення, тому замовлення є завжди».

Народний депутат України Сергій Магера, який приїхав привітати колектив фабрики, згадав роки своєї роботи на меткомбінаті імені Ілліча та підтвердив: «Якість форми від «Феї» дійсно перевірена часом, в ній можна пройти "вогонь і воду"».

Є куди рости

Вітаючи колектив швейної фабрики, Сергій Магера побажав підприємству стабільності, зростання заробітної плати, а співробітникам - сімейного благополуччя. Як доповнення до привітання народний депутат України подарував для цеху кімнатні квіти, а швачки вручили сувенірний міністенд із зразками асортименту: щоб зшити такі «лялькові» спецівки, потрібно мати неабияку майстерність. Та й сама праця вимагає акуратності, зосередженості, дисципліни. Є швачки, що працюють вже 20 років, - через їхні руки проходить за зміну по сотні і більше заготовок.

«Кадрів нам дуже не вистачає - відкриті вакансії для 50 швачок, - констатувала Інна Нефедова. - У нас потокове виробництво, конвеєр, і, щоб по-справжньому втягнутися в роботу, потрібен час. Співробітникам ми пропонуємо повний соцпакет, а середня заробітна плата швачки зараз становить близько 13 тисяч гривень».

Як бачимо, і в легкій, і у важкій промисловості підприємства відчувають потребу в фахівцях-практиках - робітничі професії мають попит на ринку праці.

Світлина автора: Більше ніж одяг. Мінізразки форми для металургів - пам'ятний подарунок «Феї» - Сергій Магера вирішив розмістити у своїй громадській приймальні.

Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies

Я згоден (на)