Після спостережень фахівців птах назавжди оселиться в спеціалізованому притулку для лебедів. Про це PR.UA розповіла власник Притулку для диких тварин м. Бровари Наталія Попова.
Лебідь подолав 850 км до столиці у потягу у супроводі провідника, який увійшов в становище зоозахисників.
«Олексій звернувся до нас з проханням про допомогу, тому що у нас більше досвіду і можливостей. Ми взялися долікувати птицю. Якби стан лебідя був задовільним, він був би випущений Олексієм на свободу. Через свою сліпоту на одне око лебідь не зможе жити в природному середовищі, за ним потрібно доглядати. У нас його оглянула лікар Київського зоопарку Інна Васильківська, взяли аналізи крові, за підсумками досліджень стану птиці було призначено лікування і відповідне харчування. Два тижні його доводилося годувати примусово, сам він не їв. Зараз все добре, він вже їсть», - розповіла Наталія Попова.
На жаль, через травму крила і поганий зір літати маріупольському лебідю більше не призначено. Фахівці зробили все, щоб він одужав, і на цьому тижні його передадуть в Межигірський притулок для лебедів. Там, в самому кращому в Україні притулку, в розпорядженні маріупольської птиці буде озеро площею в кілька гектарів, широкі поля, свобода і повноцінне харчування.
Нагадаємо, що молодого лебідя виявили в поганому стані у Кам'янського водосховища на проїжджій частині жителі селища. У нього було пошкоджено крило і він не бачив на одне око. Маріупольський кіпер Центру порятунку та реабілітації диких тварин Олексій Кісілішін доглядав птаха з грудня 2020-го. Більше місяця тому лебідь був переданий маріупольцем в притулок м. Бровари для подальшої реабілітації.
Раніше повідомлялося, що Олексій Кісілішін виходив постраждалу від тортур і ув'язнення лисицю.
Фото Наталії Попової.
14 липня 2022
25 березня 2022
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)